"Travel Biiz" SKOLĒNU EKSKURSIJAS – 

JAUTRAS, MŪSDIENĪGAS UN AKTĪVAS

Vēl arvien uzskatām, ka esam Latvijā interesantākie, aizraujošākie un mūsdienīgākie skolēnu ekskursiju organizētāji un izpildītāji. Ar to tiešām lepojamies!

-Kombinējam ekskursiju maršrutus, atbilstoši mūsdienu jauniešu vēlmēm un izpratnei par to, kas ir interesants;

-Nebaidāmies doties dabiņā vienas vai divu dienu pārgājienos ar uzdevumiem un dažādām aktivitātēm. Guļam pat teltīs ar skolēniem;

-Ar skolēniem autobusos strādā gados jauni un atraktīvi tūristu grupu vadītāji;

-Skolēniem piedāvājam interesantas autobusa programmas ar dažādām spēlēm, konkursiem, viktorīnām un citādām izklaidēm;

-Esam radījuši jaunu un unikālu autobusa komandu spēli “Nerullē gurķi”, ar kuru dodamies tālākās ekskursijās;

-Lielākoties visos mūsu galamērķos ir pašu veidotas pilsētvides vai vides spēles;

-Ekskursijās organizējam klases saliedēšanas aktivitātes, ko paši vadām;

-Piedāvājam skolēniem radošus konkursus ar iespēju laimēt dažādas balviņas ekskursiju laikā;

-Par jauniešiem rūpējamies visa brauciena laikā, ļaujot skolotājām kaut nedaudz atpūsties un iejusties ekskursantu lomā.

DAŽAS NO JŪSU ATSAUKSMĒM

Skolotāja Ilga: Ļoti baudīju rūpes par bērniem, skolotājiem! Ļoti patika gan pati ekskursijas programma, gan gides Jūlijas sirsnība un gatavība ar visu tikt galā. Liels, liels paldies aģentūrai! Patika organizētība un bezrūpība. Arī skolotājas izbaudīja ekskursiju.

Bija forši: Lieliski pozitīvs ceļojums kopā ar humora pilniem šoferīšiem un pacietīgu, atbildīgu gidi. Skolotājas atpūtās lieliski. Mums ļoti patika ekskursija. Īpaši patika apskatīt Igaunijas ūdenskritumus un spēlēt spēli “Paslēpts Tallinā”. Paldies par pozitīvām emocijām un labi pavadītu laiku.

Skolotāja Dace un skolēni: Bijām ar Travel Biiz Liepājā!  Man patika cietums un patika, kā gids mūs visur izvadāja. Gids labs čuvaks! Viss bija super!!!! Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 10.klase. Jau otro reizi biju tūrisma braucienā ar šo kompāniju un vēlreiz pārliecinājos, ka šāda veida ekskursijām ir reāla vērtība + tās ir visinteresantākās un saliedējošākās. Interesanti sabiedrotie, dinamiska ekskursija un neuzbāzīga grupas vadītāja. Viļņu parādīja labākajā gaismā. Ļoti jauki, interesanti uzdevumi, mīļi. SUPER! Lieliska iespēja tuvāk iepazīt klasesbiedrus! Paldies! :)

TOP 15 ekskursiju programmas

Aicinām Jūs ekskursijām pieteikties laikus, jo esam mīlīgi maza komanda, kura spēj savos plecos panest tik, cik spēj. Paldies Jums un uz tikšanos mūsu ekskursijās!

Pieteikšanās ekskursijām, aizpildot kontaktformu šeit: