Konkursa “Vēlies laimēt klases rudens ekskursiju?”

NOTEIKUMI

1. Konkursa mērķis: veicināt skolēnu brīvā laika saturīgu pavadīšanu un Latvijas skaistāko un īpašāko vietu popularizēšanu.

2. Konkursā var piedalīties ikvienas Latvijas sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas vai ģimnāzijas skolēni, kas pārstāv klases kolektīvu.

3. Lai piedalītos konkursā, skolēniem jānofilmē video ar mīļākajām un īpašākajām vietām savā pilsētā, novadā, pagastā vai ciemā.

4. Video drīkst filmēt gan dabas objektus, gan pilsētvidi, gan citas īpašas vietas.

5. Video nedrīkst redzēt skolēnus vai citas personas, kuras to nevēlas un nav saņemta to personu vai vecāku atļauja, kas redzama video.

6. Video scenārija sagatavošanās posmā un filmēšanā drīkst piedalīties klases audzinātāja un skolēnu vecāki.

7. Video garums: no 30 sekundēm līdz divām minūtēm.

8. Konkursā piedalās video, kas publicēti interneta vietnē www.facebook.com, publicējot to publiski un izmantojot tēmturi #IeslēdzSajūtas un @TravelBiiz.

9. Konkursā piedalās video, kas publicēti līdz 2017.gada 31.aprīļa plkst. 23:59.

10. Publicējot video, tā aprakstā jānorāda pilns skolas nosaukums un klase, kas filmējusi video.

11. Video drīkst filmēt ar mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruni vai planšetdatoru.

12. Konkursā piedalās tikai tie video, kas veidoti un publicēti, ievērojot visus šeit rakstītos noteikumus.

13. Ceļojumu sajūtu aģentūra “Travel Biiz” neuzņemas atbildību par personu vai trešo personu interesēm, ja tās redzami publicētajā video.

14. Ceļojumu sajūtu aģentūra “Travel Biiz” neuzņemas atbildību par video autoru vai trešo personu materiālajām interesēm, veidojot video konkursam.

15. Interesantākā un atraktīvākā video autoru klase un audzinātājs iegūs pilnībā apmaksātu rudens ekskursiju no Ceļojumu sajūtu aģentūras “Tarvel Biiz”.

16. Uzvarētāju izvēlēsies Ceļojumu sajūtu aģentūras “Tarvel Biiz” darbinieki, izvērtējot video sižeta oriģinalitāti un atraktivitāti.

17. Uzvarētājs tiks paziņots 2017.gada 8.maijā Ceļojumu sajūtu aģentūras “Travel Biiz” www.facebook.com lapā.

18. Pēc uzvarētāju paziņošanas Ceļojumu sajūtu aģentūras “Travel Biiz” darbinieks sazināsies ar uzvarētāju klasi, lai vienotos par balvas pasniegšanas laiku un vietu.

19. Balva jāpasniedz no 2017.gada 15. – 31. maijam.

20. Uzvarētāju klases skolēniem būs jāizlozē vien no trijām “Travel Biiz” piedāvātajām ekskursijām: 1) Vienas dienas pārgājiens gar čalojošu upi ar slēpņu meklēšanu; 2) Vienas dienas pārgājiens gar jūru ar uzdevumiem; 3) Vienas dienas ekskursija uz Tallinu ar pilsētvides spēli “Paslēpts Tallinā”.

21. Ceļojumu sajūtu aģentūra “Travel Biiz”, izlozētajai ekskursijai, bez maksas nodrošina transportu, grupas vadītāja pakalpojumus, spēles un slēpņus, kas paredzēti konkrētajā programmā.

22. Ceļojumu sajūtu aģentūra “Travel Biiz”, izlozētajai ekskursijai, nenodrošina skolēnu un skolotāju ēdināšanu un personīgos izdevumus, kā arī ieejas biļetes programmā neminētos apskates objektos.

23. Ekskursijas programma tiks nodota klases audzinātājai pēc izlozes veikšanas.

24. Izlozētās ekskursijas datumu nosaka “Travel Biiz”, vienojoties ar klases audzinātāju, laika posmā no 2017. gada 4.septembra līdz 2017.gada 31.oktobrim.

25. Ceļojumu sajūtu aģentūra “Travel Biiz” drīkst vienpusēji mainīt konkursa noteikumus.

26. Publicējot video, jūs piekrītat šiem noteikumiem pilnā mērā.

APSTIPRINĀTS: 2017.gada 1.janvārī, SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" valdes priekšsēdētājs Sandis Čemme.

www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2017. ©

 .