KONCERTCEĻOJUMI

Ikvienam kolektīvam, neskatoties uz to, vai dziedat, dejojat, spēlējat kādu mūzikas instrumentu vai veselu arsenālu, ir iespēja doties skaistā un neaizmirstamā koncertceļojumā.

Koncertceļojuma laikā Jums piedāvājam iespēju uzstāties vienā vai divos tieši Jūsu kolektīvam organizētos un saskaņotos koncertos, kā arī baudīt zemi, kurā atrodaties. Ekskursiju programma pieskaņota Jūsu vēlmēm un iespējām.

Par Jums vienmēr parūpēsies mūsu profesionāli sagatavotie un pozitīvi noskaņotie tūristu grupu vadītāji, kas pavadīto laiku autobusā padarīs jautru un bezrūpīgu. Kā arī parūpēsies par visa ceļojuma tehniskiem, organizatoriskiem un sadzīviskiem jautājumiem.

Koncertceļojumi ir lieliska iespēja bagātināt Jūsu kolektīva uzstāšanās pieredzi, kā arī iepazīt arvien jaunas kultūras un tradīcijas.

 

ŠOBRĪD PIEPRASĪTĀKĀS KONCERTCEĻOJUMU PROGRAMMAS

Ja vēlaties apmeklēt kādu citu valsti, sazinieties ar mums un mēs izstrādāsim koncertceļojuma programmu pēc jūsu vēlmēm.

Sīkākai informācijai, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo kontaktformu un mēs ar Jums sazināsimies!

0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .